Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

Jste v sekci: Přečtěte si

Na dovolené, do kanceláře, domů – přenosný DVD přehrávač SONY DVP-FX720

Přenosný DVD přehrávač SONY DVP-FX720 je dokonalým společníkem na dlouhé cesty nebo třeba jen na sladké lenošení na zahradě. Díky baterii s výdrží až pět hodin a 7palcovému širokoúhlému LCD displeji formátu 16:9 s křišťálově čistými barvami se můžete bavit u svých filmů kdekoli a kdykoli chcete.

Díky širokoúhlému displeji a výkonnému systémovému procesoru dokáže SONY DVP-FX720 skvěle přehrávat filmy na DVD, ale stejně dobře poslouží i pro přehrávání audio CD, hudby v MP3 nebo prohlížení fotografií uložených na CD. Přehrávač je vybaven USB vstupem, takže je možné k němu připojit fotoaparát nebo USB paměť a jednoduše si prohlédnout oblíbené fotografie nebo poslechnout nejnovější hudební soubory.

Další funkcí je možnost dobíjení v automobilu pomocí přiložené autonabíječky, díky které může zábava pokračovat bez přestání i při těch nejdelších cestách. Jednoduchou a pohodlnou obsluhu za všech okolností zajišťuje další užitečná součást sady - dálkový ovladač.

Vyšlo: 20.05.2008