Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

Jste v sekci: Přečtěte si

Novinka 2010 Xplod multimedia od Sony

Domácí kino v automobilu od Sony - dva nové modely autoradia. Xplod™ XAV-70BT a XAV-60 – dva AV recievery velikosti 2DIN určené k zabudování do palubní desky nabízí video o vysokém rozlišení a intuitivní uživatelskou obsluhu.
Elegantní XAV-70BT a XAV-60 jsou vybaveny širokoúhlým dotykovým displejem WVGA, o úhlopříčce 7 (respektive 6,1 palců) ideálním jak pro promítání videa, tak pro intuitivní ovládání, které máte vždy na dosah ruky. WVGA displej nabízí rozlišení 800 x 480 pixelů (až pětkrát více než běžné QVGA displeje AV systémů).

Model XAV-70BT je vybaven také technologií Bluetooth® umožňující bezdrátové streamování hudby nebo hands-free telefonování.

Oba dva modely obsahují CD/DVD/VCD přehrávač s podporou audio formátů MP3/AAC/WMA, video formátů DivX/MPEG-1/MPEG-2/MPEG-4 (Simple Profile) a obrazových souborů JPEG. Jsou vybaveny plnohodnotným USB portem, který umožňuje připojit téměř jakýkoli digitální hudební přehrávač – iPod, iPhone, WALKMAN® nebo třeba USB flash disk. Vedle možnosti snadného připojení velkého množství zařízení nabízí také možnost jejich nabíjení a správu uložených hudebních souborů přímo z čelní jednotky.

Výběr hudby usnadňují speciální funkce z dílny Sony ZAPPIN™. Stisknutím tlačítka „ZAP“ spustíte procházení souborů a přehrávání krátkých úryvků, abyste si mohli vybrat skladbu, která vám nejlépe vyhovuje.

Jiným způsobem výběru hudby vhodné do konkrétní nálady je použití tzv. SensMe™. Exkluzívní technologie Sony 12 TONE ANALYSIS (použitá také v digitálních multimediálních přehrávačích WALKMAN a noteboocích VAIO) automaticky roztřídí hudbu podle různých typů nálady (např. Dance, Relax, Emotional) a umožňuje výběr hudby z knihovny ve formě některého z „náladových kanálů“. Pro použití v automobilových audiosystémech Xplod byly do systému přidány speciální kanály pro řidiče jako Freeway (dálnice), Morning Commute (ranní cesta do práce), Midnight Cruise (půlnoční jízda).

Vyšlo: 03.08.2010