Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

Jste v sekci výrobců: Pioneer

Tipy výrobce


PIONEER - certifikace velkoobchodního distributora Pioneer CAR AUDIO

Pioneer - certifikát

PIONEER – lídr ve světě navigací a zábavy v automobilu

V roce 1937 zakladatel společnosti Pioneer Nozomu Matsumoto úspěšně vyvinul první dynamický reproduktor A-8 na světě, čímž odstartoval „spanilou jízdu“ Pioneeru. Po úspěšných letech působení na japonském  trhu zakládá společnost Pioneer v roce 1966 první prodejní skupiny v Evropě a v USA.
Na začátku svého působení v Evropě společnost Pioneer distribuovala své produkty výhradně přes síť nezávislých distributorů. V roce 1970, kdy v Belgii založila evropské sídlo, expandovala i do dalších zemí Evropy a dnes má přímé zastoupení ve 12 evropských zemích. V ostatních státech jsou produkty Pioneer i nadále distribuovány nezávislými partnery, jako je společnost BaSys CS pro ČR, SK a HU. Zpočátku se společnost Pioneer zaměřila pouze na domácí hifi techniku a až v roce 1975 rozšířila své pole působnosti  i na vývoj a výrobu komponentů pro automobily.
Dnes je společnost Pioneer  světovým leaderem v oblasti audiovizuálních  systémů pro osobní automobily.  Nabízí nejen široký sortiment  autorádií, , reproduktorů, subwooferů, zesilovačů, CD měniče ale především  navigační systémy.
Je běžné, že autorádia Pioneer, vybavená CD mechanikou,  přehrávají všechny komprimované formáty ( MP3, WMA, WAV, AAC), ale také mají USB vstupy například pro iPod přehrávače nebo slot na SD kartu, samozřejmostí je AUX vstup. Navíc jsou dodávány za velmi konkurenceschopné ceny  při dodržení  kvality výrobku.
Značka Pioneer dále nabízí nejširší sortiment reproduktorů různých velikostí a tvarů,  vhodných pro dodatečnou montáž do naprosté většiny automobilů na trhu.
V čem je ovšem společnost Pioneer nejlepší na celosvětovém trhu, jsou navigační  systémy určené pro fixní montáž do automobilů.

Představení společností BaSys Group
Firma BaSys byla založena ve Švýcarsku v roce 1990.
V roce 1991 byla založena společnost BaSys Czech & Slovak, s.r.o., v tehdejším Československu, se sídlem v Bratislavě.
V roce 1993 byla založena společnost BaSys Czech & Slovak, s.r.o., v České republice, se sídlem v Praze a pobočkou v Brně.
V současnosti pracují společnosti skupiny BaSys Group ve Švýcarsku, Česku, Slovensku a Maďarsku.
Firma BaSys zastupuje v současné době v jednotlivých zemích cca. patnáct firem z oblasti audio-video pro domácnost a automobily a profesionálních audiovizuálních produktů.