Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

Jste v sekci: Přečtěte si

Specialita od Sony autoradio DSX-S100

Po vyklopení čelního panelu neuvidíte štěrbinu pro vložení CD, ale objeví se přihrádka "TUNE TRAY" - přihrádka pro přehrávače nebo nosiče dat. Váš USB flash disk, přehrávač MP3, WALKMAN nebo jakýkoli iPod, iPhone či iTouch připojíte k vestavěnému kabelu a uložíte do přihrádky ....

Sony DSX-S100 - nové řešení připojení digitálních přenosných přehrávačů, nosičů dat v autoradiu !!

Odnímatelný přední panel má elegantní štíhlý design, dvouřádkový LED displej s nastavitelným jasem i kontrastem. Autoradio přehrává formáty MP3/AAC/WMA a má funkci pro snadné vyhledávání hudby ZAPPIN. Navíc obsahuje i Quick BrowZer™, který dokáže rychle vyhledat skladby uložené v digitálním hudebním přehrávači nebo na nosiči dat. Vyhledávání je možné provádět podle interpreta, alba, žánru, playlistu, souboru nebo složky. Výrazný kruhový ovladače hlasitosti je pogumovaný pro snadné ovládaní, stiskem se provádí výběr z přednastavených funkcí autoradia.

Vstup AUX přední pro vnější signály v čelním panelu vám nabízí jednoduchý způsob, jak můžete přehrávat své sbírky hudby z přehrávačů MP3 nebo jiných přenosných zdrojů. Stačí propojit sluchátkový výstup z přehrávače a můžete poslouchat své oblíbené hity. Potřebnou brilanci zvuku podle hudebního žánru již máte přednastavenu v integrovaném třípásmovém ekvalizeru. Invidiualisté si můžou nastavit svůj uživatelský profil.

Pro potřebu připojení výkonového přídavného zesilovače SONY XM-SD14X reproduktorů nebo zesilovače subwooferu SONY XM-ZR602 je možné využít dva páry RCA výstupů, z toho jeden je i přepínatelný s možností ovládáni subwooferu. Dolní propustí LPF, horní propustí HPF můžete nastavit dělící kmitočet na 80, 100, 120, 140, 160Hz. Fáze pro subwoofer se dá otáčet.

Přehled vlastností: TUNE TRAY - přihrádka pro přehrávače nebo nosiče dat; vstup USB, ovládání iPod, WALKMAN; vstup USB, ovládání iPod®, WALKMAN®; přehrává MP3, WMA, AAC; výstup S-MOSFET, výkon 4x52W; RDS-EON; EQ3 Stage II - 3pásmový ekvalizér; DM+ (Digital Music Plus); Quick-BrowZer - vyhledává skladby; ZAPPIN™ - přehrává ukázky skladeb; modré prosvícení tlačítek; audio AUX vstup 3,5 mm minijack; vstup pro ovládání z volantu; výstup pro subwoofer; pojištění SONY při odcizení autoradia.

Navíc balení obsahuje USB adaptér pro iPod XA-50IP.

Autoradio DSX-S100 nemá CD mechaniku.

Vyšlo: 03.03.2011