Potřebujete poradit? Kontaktujte Rudu: ruda@radiostar.cz | tel.: 602 402 376

nechte si doručit zboží k vybranému prodejci, kde máte zaručeno odborné poradenství a instalaci s nastavením platit budete až při převzetí zboží lze objednat i na dobírku

5 804 Kč iSONY XSP-N1BTautoradio pro Smartphone s CD, Bluetooth, NFC, USB

VýprodejNovinka

.... pro výměnu továrního autoradia jsou dva dobré důvody
- kvalitní výkonný zvuk
- nový chytřejší způsob použití SMARTPHONE

tak Smartphone ZAPARKUJ do "PHONE CRADLE",
kolébky - doku velkého autoradia a VYJEĎ ....

Staňte se B2B partnerem naší prodejní sítě, staňte se členy RadioStar...

Co získáte vy:

 • Velkoobchodní ceny (po přihlášení do systému)
 • Zboží je skladem a připraveno k odběru či zaslání
 • Nakupujete od přímého distributora bez mezičlánků
 • Jsou vám k dispozici propracované návody, zapojení a produktové listy
 • Produktová školení samozřejmostí
 • Podpoříme vás zapůjčením zboží, předváděcích panelů, reklam

Co získají vaši zákazníci:

 • Zboží objednané v e-shopu si mohou vyzvednout u vás – zajistíte jim profesionální montáž (cenu si určujete sami)
 • Díky školení a podpoře poskytnete zákazníkům kvalitnější služby: poradenství, nákup, montáž i nastavení elektroniky
 • Díky zápůjčkám zboží a setů si mohou zákazníci zboží osobně prohlédnout a pokud jej nezakoupí ihned a přímo, nechají si jej z e-shopu poslat k vyzvednutí u vás

Další výhody:

 • Vaše firma, její kontaktní údaje a služby jsou prezentovány na internetu pod společným logem RadioStar v rubrice „Prodejci" (prodejce má svou podstránku s možnostmi vkládat fotografie, novinky, prodávané značky a nabízené služby)
 • Nakupujete u certifikovaného velkoobchodního distributora předních světových výrobců, záruční i pozáruční servis je zajištěn, naše prodeje jsou zaměřeny zejména firemním zákazníkům
 • Využijete naše letité zkušenosti v oboru carhifi, neboť víme jaké požadavky na Vás kladou zákazníci

Registrovat se

Pro zapojení do našeho B2B programu stačí udělat následující:

 • v rubrice Velkoobchod - zmačknout tlačítko - "Registrovat" - vyplnit požadované údaje
 • zaškrtnout - "Chci být prodejce a nakupovat za dealerské ceny" a zmačknout "Uložit"
 • po provedení registrace obdržíte e-mailem potvrzovací zprávu s přihlašovacími údaji
 • přihlásíte se, vyplníte a odešlete kartu "Formulář partnera" (obsahuje nutné obchodní údaje: IČ, DIČ, názvy a fakturační údaje)
 • po vyplnění a odeslání "Formuláře partnera" budete neprodleně kontaktováni poradcem Rudolfem Juráskem (tel.: 602 402 376, e-mail: ruda@radiostar.cz) pro přidělení obchodních podmínek prodejce, nastavení slev a prezentace v rubrice "Prodejci"

V případě jakékoli potřeby mne neváhejte kontaktovat - vaše otázky, podrobnosti vzájemné obchodní spolupráce, či dotazy k vyplnění formuláře vám okamžitě zodpovím telefonicky či mailem
Ruda Jurásek - poradce, telefon: 602 402 376, e-mail: ruda@radiostar.cz
 

Přečtěte si:

Co je to RDS zkratka na autoradiu

13.09.2017 13:00
I když funkce RDS (Radio Data System) využijeme víc v automobilu než a AV receiveru či hifi tuneru, ani u nich není na škodu vědět, jak se naladěná stanice jmenuje – když nic jiného. Pojďme k rychlému opáčku, co mají jednotlivé funkce RDS vlastně na starosti ...

AF
(alternativní Frekvence) – Stanice vysílá informace o alternativních frekvencích, na kterých je možné ji naladit. Pokud signál spadne pod přijatelnou úroveň (nejčastěji stereo zvuk v FM) nebo se objeví intenzivnější signál, tuner se přeladí na silnější signál. AF nachází využití hlavně při poslechu za jízdy.

CT (Clock Time) – Stanice vysílá lokální čas, podle něhož může přijímač automaticky seřídit údaj svých interních hodin. Funkce je vítaná zejména u autorádií a radiobudíků.

EON (Enhanced Other Networks) – Umožňuje počítači monitorovat další sítě, nejčastěji pro dopravní zprávy.

PI (Program Identification) – Unikátní kód pro identifikaci stanice. Každá stanice má svůj vlastní, se specifickým kódem předvolby země.

PS (Program Service) – Osmiznaková informace o názvu stanice, případně služby.

PTY (Program Type) – Označuje druh vysílaného programu. Předvoleno je 31 druhů (pop, jazz, zprávy atd.), přičemž PTY31 je vyhrazeno pro důležité regionální informace, např. o zemětřesení. Pozor! V Evropě a v zámoří jsou typy předdefinované rozdílně.

REG (Regional Links) – Má-li stanice odlišné varianty pořadů (např. zpravodajství) pro různé regiony, slouží tento příznak pro naladění frekvence s verzí programu pro příslušnou oblast.

RT (Radio Text) – Informace s volným významem, tvořená až 64 znaky, kterou stanice obvykle využívají pro zobrazení reklamy, svého sloganu nebo názvu přehrávané skladby a jména jejího interpreta.

TA, TP – (Travel Announcements, Traffic Program) – Pokud je přijímač nastaven na prohledávání aktuálních nebo ostatních stanic s dopravním zpravodajstvím, zachytí-li příznak TA či TP, začne přehrávat její aktuální informace, a to bez ohledu na to, zda právě reprodukuje třeba cédéčko či kazetu. Po skončení dopravního zpravodajství se přijímač vrátí zpět k původní činnosti. Užitečná funkce především pro příjem v automobilu.

TMC ( Trafic Message Channel) - Tento datový kanál s dopravními informacemi vyžaduje RDS-TMC dekodér. Nejčastěji se využívá ve spojení s navigačním zařízením, které pak dokáže podle nejaktuálnějších dopravních informací přepočítat trasu cesty, např. přes volnější místa.

Vstup pro registrované uživatele

Jméno:

Heslo:

Registrovat

Výrobci

Náš tip

autoradio s CD, MP3, Bluetooth, NFC, handsfree, USB, iPod, iPhone, Android, WALKMAN

5 804 Kč iSONY XSP-N1BT

autoradio pro Smartphone s CD, Bluetooth, NFC, USB

externí mikrofon